GML SPA Kistenpackmaschine Topseller

Haben Sie eine ähnliche Maschine zu verkaufen?

Ihre Maschine kostenlos inserieren

Mit Verkauf beginnen

Bezüglich der/die Besitzer /in Topseller

Art von Kunde Händler
1. Registrierung 2009
Online Angeboten 809
Letzte log in 18. Mai 2021

Detaillierte Informationen

-------------------
Betriebsstunden
Einschaltstunden
Zustand gut
CE-Norm ---------
Status

Beschreibung

OPIS:
Niezależny system, do zamocowania do maszyny do pakowania w pudełka, przeznaczone do napełniania kartonów. Urządzenie składa się z konstrukcji ze stali nierdzewnej AISI 304, wyposażony w kółka do ruchu. Urządzenie jest wyposażone w koszyk głowy z przyssawkami do chwytania warstwy, przeniósł się za pomocą urządzeń pneumatycznych na dwóch osiach: poziomej i pionowej. Próżnia konieczna do chwytu uzyskuje się dzięki zastosowaniu systemu typu Venturiego.

Sektorów zużycia:
Farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyki, jedzenie, diety, wyroby medyczne, produkcja.

GŁÓWNE CECHY:
Półautomat stanie grupowania produktów w pudełkach, ich wprowadzenie do kartonów wcześniej pobrane z zapasów, formatów i umieszczony przy wejściu otwarty w taki sposób, aby umożliwić mobilnych lej i popychacz do przeprowadzenia napełniania, która dokona, dwie grupy boku transportu, które służą do utrzymania prawidłowej kwadratury, przekazać to samo do wyjścia. Maszyna stosy produktów i włóż tak uzyskanych w kartonach wysyłkowych wcześniej uformowanych wiązek. Układ ten powoduje, że urządzenie do minimalizowania wad i odpadów. Sprawa paker składa się z: podstawy, przenośnika taśmowego do podawania produktów, montaż stacji (Układanie produktów). Kartony przybywają na przenośniku taśmowym już z wypełnieniem. Dwie fotokomórki wyrażenie zgody na całego rzędu popychacza, który przeniesie kartonów w strefie przypadku przeformowania. Gdy warstwa jest kompletna jest złożony w karton.

Rok budowy: 2009

DANE TECHNICZNE
Długość mm 1400
Szerokość mm 600
Wysokość mm 1500
Moc pochłaniana 1,5 kW
Częstotliwość Hz 50
Napięcie V 230
fazy 1
Sprężonego powietrza 6 bar...

Bitte beachten Sie, dass diese Beschreibung automatich übersetzt wurde. Für weitere Informationen stehen wir Ihnen gerne zur Verfügung. Die Angaben in dieser Anzeige sind unverbindlich. Exapro empfiehlt, die Details vor einem Kauf mit dem Verkäufer zu überprüfen.

Wie funktioniert Exapro?

Die Verwendung der Exapro Website ist sehr einfach. Sehen Sie hier, wie es funktioniert

Hier ist eine Auswahl ähnlicher Maschinen

Verkäufer kontaktieren

Seite verfügbar in Englisch
This page also exists in English